Ara ara reklam filmlerinde oynayan başarılı şarkıcı Hadise, bu reklamların arasına bir yenisini daha ekliyor. Geçmişte ve günümüzde bir çok sanatçı çeşitli markaların reklamlarında oynayarak yüksek ücretler almakta. Bunların bazıları ise oldukça yüksek ücretler karşılığında. Cem Yılmaz ve Murat Boz, son yıllarda en yüksek ücretlerle reklam filmlerinde oynayan sanatçılar olarak öne çıkıyor. Fakat Hadise, yeni yaptığı bir anlaşmayla iki ismi yakalayacak gibi görünüyor.

5 MİLYON TL ALACAK!
Şuan için ismi gizli tutulan bir içecek firmasıyla anlaşma yapan Hadise, içecek reklamının filmi için toplam 5 milyon lira alacak. Bu rakamın 3,5 milyon lirasını şimdiden cebine koyan Hadise, kalan 1,5 milyon lirayı ise reklam filminin çekimlerinden sonra alacak.

Hadise’nin alacağı yüksek rakam sosyal medyada ise konu oldu. Hangi markanın reklamını yapacağı ise bir başka merak konusu. Gazlı içeceklerden birinin reklamında oynayacağı düşüncesi ise her ne kadar akıllara ilk gelen olsa da tam olarak ne tür bir içecek olduğu da kestirilemiyor.

BİR CEVAP BIRAK