Tüm dünyada binlerce hayranı bulunan HBO yapımı efsane dizi Game of Thrones’un final sezonunun tarihi açıklandı. 14 Nisan 2019’da 8.sezonun ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan Game of Thrones için şimdiden final sezonuna dair üç teaser yayınlandı. Teaserlarda dizinin 8.sezonuna dair ipuçları var.

3 TEASER YAYINLANDI!
Yayınlanan ilk teaserda beklenen kış sonunda geliyor. Winterfall Akgezenlerin hakimiyetine giriyor. Bu da çetin bir savaşın başladığı anlamına geliyor.
Yayınlanan ikinci teaserda. Daenerys Targaryen ve John Snow Sansa Stark ile beraber kış yarında boy gösteriyor. Sansa’nın ‘majesteleri!’ diye Jon Snow’a mı yoksa Khaleesi’ye mi hitap ettiği merak konusu.

Yayınlanan üçüncü fragmanda Jon Snow ,Arya Stark ,Sansa Stark kış tepesinde Starkların heykellerinin bulunduğu zindanlarda görülüyor.Kendi heykellerini gören üç Stark arasından Arya ve Sansa’nın heykelleri genç olmasına rağmen John Snow’un heykelinin yaşlı olması dikkatleri çekiyor.Bu da dizinin son sezonunda Arya ve Sansa’nın öleceği John Snow’un hayatta kalacağı ve tahta çıkacağının ipuçlarını veriyor.

HBO merakla beklenen dizinin 8.sezonunun 6 bölümden oluşacağı ve de 6 saat süreceğinin sinyallerini verdi. 14 Nisan 2019 da yayınlanacak olan Game of Thrones için 2 yıl boyuca çekimler devam etmiş olup kış aylarında çekilmiş olmasına büyük özen gösterildi. Hayranlarının büyük bir merakla beklediği dizinin sezon finalinin senaryosunun medyaya sızması üzerine HBO hali hazırda farklı senaryoların çekildiği final bölümleri oluşturduklarını dile getirdi. Uzun zamandır heyecanla beklenen dizinin sezon finali 14 nisan 2019 da ekranlarda olacak.

BİR CEVAP BIRAK