Son zamanların başarılı müzisyeni Can Bonomo’dan hayranlarına yeni bir süpriz single geldi. “Bardak Taşıyor” isimli şarkıya video klip çeken bohem şarkıcı klipte dayısı ile beraber boy gösterdi.Klipte çingeneyi canlandıran Bonomo her zamanki enerjisini yeni şarkısına yansıttı ve hayranlarının büyük beğenisini topladı.Daha önce ‘Aşktan ve Gariplikte’, ‘Meczup’, ‘Bulunmam Gerek’ ve son olarak da ‘Kainat Sustu’ isimli dört albüm çıkaran sanatçı yeni albümünün hazırlıklarına devam ederken hayranlarına tanıtım amaçlı çıkardığı,söz ve müziği kendisine ait olan yeni Single’ı ‘Bardak Taşıyor’ isimli şarkıyla bomba gibi bir albümün geleceğinin sinyallerini verdi.

ŞİMDİDEN 5 MİLYON İZLENDİ!
Büyük bir hayran kitlesine sahip ünlü şarkıcı yönetmeliğini Onur Işıksalan’ın yaptığı yeni klibinde back vokalde Model grubunun eski solisti Fatma Turgut ile çalışmış olup yine Model grubunun söz yazarı ve gitaristi Can Saban ile bir araya geldi. Video klip youtube üzerinde yayımlanırken şimdiden 5 milyon kişi tarafından izlendi.

Geçtiğimiz yaz Öykü Karayel ile dünya evine giren Bonomo daha önce ünlü model Didem Soydan ile olan ilişkisiyle adından söz ettirmişti.Yeni albümünün yine muhteşem olacağının sinyallerini veren Can Bonomo yeni şarkısını hayranlarına duyurmak amacıyla hızla konserlerine devam ediyor. Yeni şarkısını aşağıdan dinleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK